Jak nastavit PUSH notifikace v aplikaci MyJablotron

Poslední dobou se na mě obracelo několik uživatelů aplikace MyJablotron, přes kterou ovládají svůj alarm (EZS) s tím, že jim nechodí PUSH notifikace nebo alarmy skrze aplikaci. Níže tedy uvádím postup, jak si je nastavit. Aplikace totiž kromě ovládání sekcí a různých programovatelných výstupů umí právě pomocí PUSH notifikace informovat o zajištění, odjištění, poruše a hlavně o poplachu. 

V aplikace tedy klikněte na "Nastavení" a vyberte hned první nahoře "Notifikace". Dost pravděpodobně uvidíte, že jsou notifikace zcela vypnuté. Rozklikněte tedy tuto volbu.

PUSH notifikace v MyJablotron PUSH notifikace v MyJablotron

Zde uvidíte všechny sekce, ovladatelné výstupy, teploměry a další. Červený zámeček je notifikace na zajištění dané sekce, zelený zámeček je její odjištění, červený zvonek je alarm v sekci a oranžový vykřičník je porucha v sekci. Vyberte uvážlivě, třeba dle vzoru níže. Při výběru notifikace při zakódování všech sekcí, kdy dům zakóduje i obě patra, tak vám přijdou pak celkem 3 notifikace. Nezapomeňte poté vše uložit fajfkou nahoře. Bez uložení nebo bez vybrání alespoň nějaké sekce se PUSH notifikace nezapnou. 

 PUSH notifikace v MyJablotron PUSH notifikace v MyJablotron 

Podle povolených akcí vám pak budou na telefonu vyskakovat takovéto notifikace a v případě poplachu telefon přehraje i poplachový zvuk.

PUSH notifikace v MyJablotron

 

>> Líbil se Vám článek? Ohodnoťte mě <<

Kategorie