Hikvision AX PRO – zabezpečovací systémy


Vaše bezpečnost a ochrana majetku jsou mou prioritou, a proto Vám představuji bezdrátový bezpečnostní zabezpečovací systém Hikvision AX PRO. Tento moderní systém vám poskytne komplexní zabezpečení a klidný spánek bez ohledu na to, zda se jedná o Vaši domácnost, firmu nebo jakékoli jiné komerční prostory. K tomu nabízí širokou škálu funkcí a vlastností.
 

Bezdrátová instalace


Hikvision AX PRO je primárně určen pro bezdrátovou instalaci (rádiový signál), instalace je ale možné u řady čidel provést i klasicky drátově (na sběrnici). Bezdrátová montáž je velmi rychlá, šetří cenu za kabeláž a práci s taháním kabeláže. Bezdrátová montáž se hodí i při implementaci do již hotových prostor, kde není žádoucí kopat do zdí a tahat lišty. Vhodnou volbou je pak třeba do pronájmů.
 

Ovládaní a komunikace s ústřednou


Ovládání alarmu je možné jak z klávesnice, tak z v dnešní době oblíbené aplikace v mobilu, která je zcela zdarma. Ústřednu je možné připojit na Wi-Fi, LAN a přes datovou SIM kartu od operátora. Samozřejmostí je napojení na PCO.
 

Srovnání se zabezpečovačkou Jablotron


Alarmy Hikvision AX PRO jsou o něco levnější, než konkurenční Jablotron 100+. Cenový rozdíl je patrný hlavně na ústředně. Sortiment čidel je u obou výrobců velmi podobný. Hikvision je vyráběn kompletně v Číně, deklaruje však, že všechny cloudové služby poskytuje v rámci EU, konkrétně by se mělo jednat o cloudové služby od Amazonu. Hikvision nabízí více vychytávek do chytré domácnosti a automatizace.
 

Kontaktujte mě ještě dnes a dejte svému majetku tu nejlepší ochranu, kterou si zaslouží!
 

info@vaclavkrejci.cz | +420 724 919 665
 

Hikvision AX PRO 

Aktuální informace a detaily o produktech Hikvision AX PRO najdete přímo na stránkách Hikvision. Případně v tomto představení základních komponent.