IT bez starostí

Bolevecký ostrůvek dobyt! 

Jak bylo již zmíněno, dnes jsme se opětovně pokusili dobýt bolevecký ostrov. Vyhlídky byly nadějné. Věděli jsme jak na draka, část ostrova byla již podmaněna z minule, počasí nám přálo, vítr vál do plachet a my byli plni energie ze sluníčka. Já možná až moc, když jsem znaven po poledni na chvíli na sluníčku usnul.

Sešli jsme se s kormidelníkem kelvinem na tvrzi Locháč, kde přebývá rytíř Gril III. Spolu s ním jsme se pak vydali do přístavu. Mezi tím, co jsme čekali na ostatní, pracovali jsme na opravách lodí a jejich přípravě. Moje loď Sputnik byla ve výborném stavu, kelvinova loď Santa Maria jevila několik prasklin v trupu, které ale kelvin nakonec opravil. Naší třetí lodí pak byla Pinta.

Dobytí Boleváku

Jako první přišel posluhovač JasnaPaka, pro svou zbabělost se však nakonec plavby neúčastnil a vlastně ani nepomohl s naloděním. Když už byla celá flotila připravena, dorazili naši pomocníci z nedaleké vesnice Cigi a Jittta a ihned po nich Mrožu. Ten ovšem již bez bojového člunu, ale jen s malou loďkou zvanou Karel. Nevíme proč, ale myslíme si, že velký bojový člun někde propil.

Následovalo tedy nalodění a plavba. Ta probíhala poklidně. V půli cesty se náhle začaly zvyšovat vlny. K žádnému boji však nakonec nedošlo a my zdárně dorazili až k břehům ostrova. Vylodění proběhlo taky bez odporu.

Dobytí Boleváku                               Dobytí Boleváku

Obsadili jsme tedy celý hrad a začali oslavovat. Hojně jsme jedli i pili.

Dobytí Boleváku                               

Kelvinovi to nedalo, nechtěl se s námi dělit o trochu zchátralý hrad a nechal si nakonec vybudovat zcela nový.

Dobytí Boleváku                               Dobytí Boleváku

Dá se tedy shrnout, že dobytí proběhlo konečně s úspěchem!

Kategorie

Komentáře

OOO gratuluji vsem statecnym bojovnikum a tesim se az tuto nebezpecnou misi zopakujete i s panosem Grottym.

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Anonym HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.